MEDİA LİVEN

Hayat, renklerin sesinden oluşur. Sesler ise ruhumuzun rengidir. İletişim araçları kültürü yaygınlaştırarak dünyayı “küresel bir köye” dönüştürürken, hayatımızın renklerinden süzülen sesler, ruhumuza şekil verir. Alışılmışın dışındaki her yenilik ve yarattığı değişim, ruh dünyamızı zenginleştirir.  Duygular ve düşüncelerle beslenen bu zenginlik, bireyin ve kurumların, iletişim çağının engin coğrafyasındaki varoluşunu güçlendirir ve şekillendirir.

MEDİA LİVEN RUHU, sadece değişimi değil, değişimin coşkulu ve rengarenk yol haritasını da sunmayı hedefliyor. Sadece biz değiştiğimizde her şey değişmez, aksine böyle bir eylem mutsuzluğumuzu katmerleştirir. Yepyeni bir dünyanın kapılarını açmanın, gerçek değişim ve mutluluğu sağlamanın, ruhumuzu kattığımız eylemlerimizle gerçekleşeceğinin farkındayız.

MEDİA LİVEN DOKUNUŞU, bu anlamda ruha temastır. Hayatın anlamı da bu temasta gizlidir. İşte bu gizi ifşa eden MEDİA LİVEN, herkese yeni bir hayat değil, yepyeni bir anlayış sunuyor. Sadece paylaşıldıkça çoğalan değil, paylaşımları anlamlı kılan bir eylem biçimi MEDİA LİVEN’in felsefesinin ana temasını oluşturuyor. Bu tema çerçevesinde hayat rengarenk ve neşe verici yönüyle karşımıza çıkıyor.  

MEDİA LİVEN

MEDİAL LİVEN, seslerin renkli ruhundan özgürlüğün coşkusuna bir merdivendir. Bu merdivenin dayandığı en sağlam nokta düşlerimiz.

MEDİA LİVEN hayatın anlamından, anlamın hayatına bir yolculuktur. Bu yolculukta deneyimi gençlik, profesyonelliği amatörlük olarak algılayan; genç ama deneyimli, profesyonel ama amatör bir ruhla zamanın ruhunu yakalayan, ilhamından hayattan alan, insanı üreten ve tüketen değil, bir birey olarak tanımlayan, bütün motivasyonunu da bu tanımdan yola çıkarak dirençli tutan bir kuruluştur.

MEDİA LİVEN hayatın ritmi ritmin ruhudur. Ruhun özgürlüğüyle bütün yolların kesişme noktasıdır. Bu amaçla Media Liven kurulduğu ilk günden bu yana medya planlı satın alma, yönlendirme ve markalaştırma girişimlerine yeni bir anlayış sunuyor. Yenilikçi, çözüm ortakları açısından estetik, dinamik, ilham verici, güç odaklı ve takım çalışmasına dayalı anlayışı benimsiyor ve bu temel değerler doğrultusunda çalışmalarını yürütüyor. Çözüm ortaklarının radyo iletişimine yönelik reklam yatırımlarını yönlendiren ve yöneten bir iletişim uzmanı olmakla birlikte; kazanç, başarı ve memnuniyetle birlikte zirvede kalabilmenin rehberliğini de yapıyor.

MEDİA LİVEN

uuzun yolculuğunda, ileriye doğru her hamlesinde dostlarını da taşıyacak kadar güçlü bir renk ve ses dokusuyla, medya stratejisi, medya analizi, medya planlama ve satın alması için son derece şeffaf bir anlayışı da ön planda tutuyor.

MEDİA LİVEN, ulusal radyoların sesi olmaktan öte, toplumun sürekli değişmekte olan nabzını tutarak, dostlarına sadece danışmanlık yapmayı değil, bu geniş alanda ihtiyaçlar doğrultusunda gerekli her türlü desteği sağlamayı görev ediniyor. Bu çerçevede rekabet analiz raporları, rakip harcama analizleri, reklam etki analizleri yaparak, çözüm ortağını bilgilendiriyor.

MEDİA LİVEN, yıllık stratejik raporlarla medya ortamını, yıllık satın almanın taktik ve analizlerini çözüm ortağına rapor edebilme olanağı sağlıyor  Ayrıca stratejik planlama ve araştırma raporlarıyla, hedef kitle analizi yapıyor, mecra analizleri, iletişim ağırlığı, internet dijital mecra ve ulusal medyayla birlikte bütün iletişim kanalları üzerine analizler sunuyor. Kampanya ve post analiz raporlarıyla da çözüm ortağına geleceği planlarken, bugünün sağlam temellerini oluşturma imkânına öncülük ediyor.

MEDİA LİVEN, aynı alanda satın alma hacmini, sektöre özgü araştırma ve programlamalar yaparak, kurumların hizmetine sunuyor. Medplan (planlama ve satınalma) yazılımları, AGB Nielsen/Bileşim (Radyo ve reklam harcamaları), TGI (Tüketici-Ürün medya araştırması), BIAK/IMS (Basın araştırma), RIAK (radyo araştırma) raporlarını hazırlıyor.

Ulusal bir ses ve renk olan radyo pazarının değerlendirilmesi, medya hedeflerinin tespiti, hedef kitlelerin ve medya tercihlerinin belirlenmesi, mecra seçimi ve satın alınması, yayın takiplerinin yapılması ve gerçekleşen verilerin iş ortaklarımıza sunulması MEDİA LİVEN’in kararlı, dinamik, yaratıcı kadrosunun öncelikleri arasında yer alıyor.

MEDİA LİVEN’in organizasyon yapısında; medya strateji direktörü, planlama ve satınalma direktörü, uzmanları ve süpervisörü, araştırma ve raporlama uzmanlarıyla birlikte, planlama uzmanları da yer alıyor.

MEDİA LİVEN, bireylerin isteklerine odaklanarak ve hedef kitlesini belirleyerek yol haritasını çiziyor. Stratejisini bu doğrultuda oluşturuyor. İş sonuçlarına direkt katkıda bulunabilmek amacıyla pazar analizlerini yaparak, iş ortağını yönlendiriyor.

MEDİA LİVEN, haber yayını, Cover, Insert çalışmalarında yepyeni ve kışkırtıcı konseptler ortaya koyarken, müşterilerine “Özel Proje” desteğiyle yepyeni vizyonlar kazandırıyor. Markaları alışıla gelmiş standart reklam uygulamalarından uzaklaştırarak, bölgede fark yaratacak ve ses getirecek “Özel Proje” uygulamalarına öncülük ediyor.

MEDİA LİVEN, her geçen gün daha da güçlenen ve tabandan tavana yepyeni bir tema kazanan ulusal radyolarla, güçlü sağlam bağları sayesinde, insanların markalar hakkında konuşmalarını sağlayıcı bir etki yaratmakta, bu da ulusal markaların küreselleşmesinde yepyeni bir soluk ortaya koymaktadır.

MEDİA LİVEN, geleceğin ruhuna dokunuyor ve hayatın rengiyle ruhun sesini aynı potada eritiyor.

  • .
Content for class "Quotation-text" Goes Here